Teamleden

RCT

RCT staat voor Regionaal CoördinatieTeam.  

Het team bestaat uit een kerngroep enthousiaste en deskundige leden.

Hieronder het overzicht van alle RCT-leden.

marlies Mevr. Marlies van Wolfswinkel
internist-infectioloog


Contact:
E: m.van.wolfswinkel@mumc.nl
T: 043-3874838 

eefje Mevr. Eefje de Bont
huisarts-postdoc onderzoeker


Contact:
Eeefje.debont@maastrichtuniversity.nl
T: 043-3882094 

edouedou Dhr. Edou Heddema
Arts-microbioloog


Contact:
E: e.heddema@zuyderland.nl
T: 088-4597806

casper  Dhr. Casper den Heijer
Epidemiologe en arts infectieziekten


Contact:
E: casper.denheijer@ggdzl.nl 
T: 088-8805070

MOnique S  Mevr. Monique Schellinx
Specialist ouderengeneeskunde


Contact:
E: m.schellinx@mondriaan.eu
T: 088-5066363 M: 06-20050124
Aanwezig: ma, di en do t/m 15.00 u

 

wil  dhr. Wil van der Zwet
arts-microbioloog


Contact:
E: wil.vander.zwet@mumc.nl
T: 043-3874669

 

geer dhr. Geer Hasselman
Apotheker


Contact:
E: info@qfit.nl
M: 06-20736858

 

louis dhr. Louis de Wolf
Huisarts/ staflid Cooperatie huisartsen WM


Contact:
E: louisdewolf@meditta.nl
T: 046-4331382

 

monique M Mevr. Monique Moerenhout
Deskundige Infectiepreventie


Contact:
E: mjm.moerenhout@sjgweert.nl
T: 0495-572305

 

peter Dhr. Peter Jacobs
Arts M&G, Infectieziektebestrijding


Contact:
E: p.jacobs@vrln.nl
T: 088-1191226

 

 

luc Dhr. Luc gidding
Medisch data analyst


Contact:
E: info@gmda.nl
M: 06-44882499

 

suzanne Mevr. Susanne Meuwissen
AVG arts


Contact:
E: smeuwissen@koraal.nl
T:
0475 579867

Charlotte Mevr. Charlotte Michels-Breukers
Deskundige infectiepreventie


Contact:
E: info@careb4.nl
T:
06 42274225